3 maja 2026 r. w Centrum Rozrywki i Biznesu w Ejszyszkach odbył się koncert z okazji Dnia Mamy. Od pierwszych chwil w sali towarzyszyła wszystkim niezwykle ciepła, rodzinna atmosfera.
Serdeczne życzenia wszystkim Mamom złożyli wicemer samorządu rejonu solecznickiego Waldemar Śliżewski oraz starosta gminy ejszyskiej Mirosław Bogdziun.
Na scenie jako pierwsi zaprezentowali się najmłodsi artyści ze żłobka-przedszkola „Płomyczek” w Ejszyszkach, którzy swoim występem dostarczyli wielu wzruszeń i radości. Ich szczerość i dziecięca spontaniczność były najpiękniejszym prezentem dla wszystkich Mam.


Następnie przed publicznością wystąpiła Katarzyna Parszuta. Jej repertuar nawiązywał do Dnia Mamy, wzbogacony był także o refleksyjne i podniosłe utwory o charakterze patriotycznym oraz różnorodne muzyczne akcenty, które nadały koncertowi wyjątkowego klimatu.
Miłym i wyjątkowym elementem koncertu był wspólny występ artystki z córeczką Kamilą. Nie zabrakło również spontanicznych, pełnych autentycznych emocji chwil, które nadały temu wydarzeniu wyjątkowy, bardzo osobisty charakter i na długo pozostaną w pamięci uczestników.


Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich artystów za piękne występy oraz do publiczności za tak liczne przybycie i stworzenie wyjątkowej atmosfery.
To było popołudnie pełne wzruszeń, uśmiechów i miłości — dokładnie takie, jak na Dzień Mamy przystało.
