Motinos dienos koncertas

2026 m. gegužės 3 d. Eišiškių laisvalaikio ir verslo centre vyko Motinos dienai skirtas koncertas, kuriame tvyrojo šilta ir jauki atmosfera.

Mamas pasveikino Šalčininkų rajono savivaldybės vicemeras Valdemar Sliževski bei Eišiškių  seniūnas Miroslav Bogdiun.

Scenoje pasirodė mažiausieji Eišiškių lopšelio darželio ,,Žiburėlis“ auklėtiniai, dovanoję daug džiaugsmo ir šypsenų.     

Vėliau koncertavo Katažyna Paršuta, kurios programa, papildyta jautriais ir pakylėtais kūriniais, sukūrė ypatingą nuotaiką.

Jaukiu akcentu tapo jos pasirodymas kartu su dukrele Kamila bei nuoširdžios, spontaniškos akimirkos, suteikusios renginiui ypatingo žavesio.

Dėkojame visiems atlikėjams ir gausiai susirinkusiai publikai už kartu sukurtą gražią šventę, kupiną meilės, šypsenų ir gerų emocijų.

Į viršų
Skip to content