Spotkanie dla młodzieży

3 kwietnia b.r. odbyło się otwarte spotkanie z młodzieżą (14–29 lat), w którym wziął udział Tomas Juškevičius, działacz społeczny, muzyk i wieloletni członek trybuny B. Celem spotkania było promowanie obywatelstwa, świadomości i zaangażowania młodzieży w działalność społeczną. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej o działalności społecznej, wysłuchać osobistych doświadczeń i zainspirować się do aktywniejszego uczestnictwa w życiu publicznym.

Przewijanie do góry
Przejdź do treści